sobota, 26 czerwca 2021

Dla kogo kapelusz?

Kapelusze stają się coraz modniejsze. Różne fasony, kolory – odpowiednie do różnych stylizacji i okazji. I wbrew przekonaniu – dla każdej z nas. Sukces polega na tym, by kapelusz był odpowiednio dobrany. Zanim jednak przystąpimy do poszukiwań odpowiedniego kapelusza warto się zastanowić czy będziemy miały do czego go nosić. Kapelusz jest już sam w sobie ozdobą, dodaje kobiecego stylu i sprawia, że wyróżniamy się z tłumu, chociaż nie każda z nas jest chętna by nosić kapelusz.

pixabay.com/pl/

Dobranie odpowiedniego kapelusza to trudny wybór, bo poza tym, ze powinien pasować do stroju – powinien pasować również do naszej osobowości i urody. Jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Latem oczywiście numerem jeden wśród kapeluszy są słomkowe, które idealnie pasują do zwiewnych sukienek, ale również i do eleganckich kreacji czy wieczornej imprezy. Zimą natomiast modne są przede wszystkim kapelusze z dużym rondem i kapelusze typu BB – klasyczne nakrycia głowy z falującym rondem. 

Słomkowe przede wszystkim!

Kapelusze słomkowe bez wątpienia dodają lekkości stylizacji i wprowadzają w wakacyjny nastrój. Jeśli znudzi nam się już zwykły kapelusz – z powodzeniem możemy dopiąć do niego różnego rodzaju kwiaty i koraliki. Bardzo modne są w tym sezonie sukienki z obfitymi falbankami na rękawach, ale do takiej stylizacji doskonały będzie kapelusz z mniejszym rondem. Co ciekawe – kapelusze są świetnym połączeniem z damskimi garniturami. Ponadto, kapelusze słomkowe pasują do każdego rodzaju obuwia.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger