sobota, 23 października 2021

Nowy dzień jest nową lekcją...

Życie to nieustanne zbieranie doświadczeń. Każdy nadchodzący disen może ponownie Cię zaskoczyć. Niektóre z nas nie rodzi się idealny. Nikt też nie umiera idealny. Tak naprawdę liczy się to jak wykorzystujemy posiadany czas. Nigdy nie wiemy jak wiele nam go zostało. Zegar tyka. Czas leci. Na co więc czekasz?

pixabay.com/pl/

Im szybciej znajdziesz w sobie odwagę na robienie tego, co kochasz, tym szczęśliwsze będzie Twoje życie. Im prędzej zrozumiesz, że kilkoro prawdziwych przyjaciół, jest cenniejszych niż cała reszta ludzi żyjących na świecie, tym łatwiej będzie Ci iść przez życie.    

Nie trać czasu na zamartwianie się wszystkimi g*wno wartymi znajomościami. Zwyczajnie wypieprz z życia toksycznych ludzi, którzy bez przerwy gaszą w Tobie to co dobre i piękne. Wieczne pretensje, narzekania i bezsensowne pieprzenie - dość k*rwa. Nie ma na to więcej miejsca. 

Kiedyś zrozumiesz, że zbieranie pięknych chwil jest dużo ważniejsze, niż posiadanie rzeczy. Dotrze do Ciebie, że najlepsze wspomnienia są warte więcej, niż wszystkie skarby świata. 

- Oczami Mężczyzny     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger