wtorek, 5 października 2021

[WYWIAD] Tanecznym krokiem przez życie

Ludzi, którzy mają pasję - mogę słuchać godzinami. Tak też było w przypadku Emilii i Huberta - szefów Sklepu Baletowego Arabesque 💑 

pixabay.com/pl/

Kochani, skąd pomysł na sklep internetowy? 

Po skończeniu prywatnej szkoły baletowej, rozpoczęłam pracę jako pedagog tańca i akrobatyki, Hubert natomiast pracował w handlu. Jako, że obydwoje byliśmy fachowcami w swojej dziedzinie postanowiliśmy połączyć te dwie branże. Założyliśmy sklep internetowy, aby w naszych ubraniach mogły tańczyć dzieci i dorośli z całej Polski. 

Pandemia sprawiła, że wielu ludzi zrezygnowało z aktywności fizycznej. A Wy do aktywności zachęcacie. Jakie znaczenie ma sport i taniec w Waszym życiu? 

Sport i taniec już od wczesnego dzieciństwa wypełniał nasze życie. Dzięki temu wychowywaliśmy się w pasji. Ponadto nauczyliśmy się wytrwałości, dyscypliny i samozaparcia. Mimo natłoku spraw i częstego życia w biegu staramy się znaleźć czas na aktywność fizyczną, bo sprawia ona, że jesteśmy po prostu szczęśliwsi. 

Akcesoria baletowe też nie z przypadku znalazły się w Państwa sklepie? 

Tak, idziemy z duchem czasu! Kiedyś tego rodzaju akcesoriów do tańca i baletu nie było, a szkoda. Są to rzeczy niezwykle przydatne, znacząco poprawiające umiejętności tancerki. Oprócz tego potrafią motywować do pracy oraz uatrakcyjnić ćwiczenia, dzięki czemu dziecko chętniej będzie je wykonywało.

Co jest Waszą siłą napędową?

Oczywiście zadowolenie klientów i to gdy do nas wracają oraz doceniają jakość naszych produktów. Dbamy o każdy szczegół zaczynając od doboru najwyższej jakości materiałów, staranne uszycie ubrań i obuwia, estetyczne zapakowanie. Często zajmuje to dużo więcej czasu niż zakładaliśmy i jest nam niezwykle miło, gdy zostaje to docenione.

Jakie są wyzwania, przed którymi obecnie stoicie? 

Pragniemy, aby w naszym sklepie znalazł coś dla siebie każdy tancerz – i klasyczny i współczesny i towarzyski. Nasza marka zyskuje coraz większą popularność, staramy się zwiększyć produkcję tak, aby nie ucierpiała na tym jakość naszych produktów. 

Co daje Wam najwięcej satysfakcji?

Uśmiech dziecka, które po założeniu naszego stroju baletowego wierzy, że jest prawdziwą baletnicą ! A także uznanie zawodowych tancerzy.

W Waszym sklepie poza odzieżą, znajdziemy również torby treningowe, biżuterię, co jeszcze?

Z każdym rokiem staramy się wzbogacać nasz sklep internetowy o nowe produkty, chcemy być wszechstronni dlatego w ofercie naszego sklepu zakupić również można czapki i kominy w wielu wariantach kolorystycznych idealne do ćwiczeń na świeżym powietrzu oraz do noszenia na co dzień w chłodne dni. 

Jaki byłby najlepszy prezent dla baletnicy?

Strojów do tańca baletnica nigdy nie ma za wiele 😊 Mała baletnica z pewnością byłaby zachwycona tiulową spódniczką. Dla starszej tancerki przydatna będzie szyfonowa tuniczka. Jeśli ma być to drobny upominek to z pewnością każda tancerka zadowolona będzie z tanecznego gadżetu takiego jak naszyjnik z postacią baleriny czy breloczek.

To prawda, że każda pasja zaczyna się od marzeń? 

Zdecydowanie tak. Najpierw mała dziewczynka widzi baletnicę i zaczyna marzyć – o tej tiulowej spódniczce, o pointach (butach baletowych, w których staje się na czubkach palców), o szpagacie, o piruetach, o scenie. Im bardziej marzy - tym bardziej taniec staje się jej pasją i motywacją do działań. 

2 komentarze:

  1. Piękny wywiad i inspiracja do podążania za swoimi pasjami.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję 😉 Zgadza się - inspiracja do podążania za swoimi pasjami 😎

      Usuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger