wtorek, 30 stycznia 2018

Mam szczescie do ludzi

Ciągle powtarzam, że życie bez marzeń jest bardzo smutne. I ciągle zachwycam się historiami ludzi, których poznaję... Dziś krotka historia Agnieszki, która stworzyła piękne miejsce - wyjątkowe... 


Agnieszko, zwykle kiedy decydujemy się na własną działalność – coś musi się wydarzyć w naszym życiu, że jednak podejmujemy ryzyko...

Kilka lat temu całkowicie przewróciłam swoje życie osobiste i zawodowe do góry nogami. W poprzedniej pracy zwyczajnie się wypaliłam. Do założenia działalności namówiła mnie moja córka i partner, którzy bardzo mnie wspierają. Dzięki nim istnieje Lollipop.

W pewnym sensie decyzja o własnej działalności wiąże się z ryzykiem, nieznanym... Jakie były Twoje największe obawy? Dlaczego zdecydowałaś się właśnie na sklep z sukienkami, i ogólnie – ślicznymi dodatkami?

Oczywiście bardzo się bałam, ponieważ na rynku jest ogromna konkurencja a ja nie chciałam otworzyć kolejnego butiku. Chciałam stworzyć klimatyczne miejsce, gdzie oprócz tego, że możemy przymierzyć ubrania to  możemy napić się pysznej kawy. I to się udało. Mogę śmiało napisać, że mam szczęście do ludzi. U nas nie tylko klientki kupią sukienkę, ale posiadamy w asortymencie też bluzeczki, spodnie, marynarki - dla kobiet w różnym wieku.

Nie masz wrażenia, że kobiety są czasem – mimo wszystko – mało kobiece?

Polki są bardzo kobiece! Tylko często brakuję nam czasu i boimy się eksperymentować z modą. Lubimy ubierać się „bezpiecznie”.

Z czego wynika to, że boimy się zdecydować na odważniejszą sukienkę, bluzeczkę z dekoltem?

Uważam, że często na siłę szukamy u siebie mankamentów urody i nie dajemy sobie powiedzieć, że jest inaczej.

Z jednej strony niekiedy może się boimy, a z drugiej – nawet wiek nie jest przeszkodą, aby założyć krótką sukienkę, choć nasza figura woła: „Kobieto, dieta!” 😊

Wydaje nam się, że jak założymy krótką sukienkę lub bluzeczkę z dekoltem to za bardzo zwracamy na siebie uwagę. A często to jest tylko w naszej głowie.

Czy to nie jest tak, że wstydzimy się być kobiece?

Faktycznie, boimy się swojej kobiecości i często nie wierzymy w siebie!

Czym dla Ciebie jest kobiecość? 

Kobiecość dla mnie to  przede wszystkim pewność siebie .Trzeba w siebie wierzyć, akceptować i kochać siebie. Trzeba również dostrzegać pozytywne rzeczy, które nam się przytrafiają i je doceniać.

Twoje sposoby na jej wyrażanie? 

Jeśli na przykład wychodzimy gdzieś ze swoim partnerem, który nas bardzo prosi, żebyśmy założyły jakąś sukienkę to zróbmy to! Nas to nic nie kosztuje, a kochanej osobie sprawimy ogromną przyjemność. I na pewno będzie to udany wieczór. To jeden z moich sposobów na wyrażenie kobiecości.

Styczeń i luty to miesiące, które słyną z różnych bali. Co polecisz klientkom, które szukają pięknej, balowej kreacji?  

W tym roku na bale karnawałowe i studniówkowe często wybieramy szlachetne kolory. Jest to butelkowa zieleń, bordo. Odważniejsze Panie wybierają soczystą czerwień. Coraz więcej Pań wybiera długie, eleganckie suknie, choć oczywiście krótkie, rozkloszowane sukienki jak zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem. W tym sezonie zdecydowanie u moich klientek króluje koronka - nie tiul.

Więcej inspiracji 🌹 Lollipop 🌹

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne Agnieszki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger