czwartek, 4 stycznia 2018

Spotkanie oplatkowe...

Ogromną miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu opłatkowym redakcji Tygodnika Idziemy. Było to dla mnie tym bardziej ważne wydarzenie, że w Tygodniku do tej pory moje teksty ukazywały się okazjonalnie. Miło mi było poznać ludzi, których do tej pory znałam tylko z telewizji. 


Od wielu lat powtarzam, że bardzo ważne jest to, aby przebywać z ludźmi, którzy są dobrzy i uczciwi. Doskonale przecież wiemy jak potrafimy się zmieniać - inaczej zachowujemy się w towarzystwie, a inaczej już rozmawiamy przez telefon. Jakby dwie różne osoby. Tak bardzo różne... Tym bardziej spotkanie z ludźmi, którzy nie boją się mówić swojego zdania, którzy je bronią - jest cenne.


Przez dziesięć lat pracy w mediach spotkałam różnych ludzi - wielkich bohaterów, artystów, mistrzów świata, "gwiazy" i ludzi, którym los dał smutniejsze życie... Bez wątpienia - każde spotkanie czegoś uczyło. Niesamowite jest to, że jako redaktorzy możemy mieć lepszą okazję do spotkań z tymi, którzy są zwykle mało dostępni.


Spotkanie opłatkowe i nowe znajomości z pewnością przyniosą owoce w postaci nowych wywiadów i reportaży. Trzeba odkryć w sobie pasję i zakochać się w życiu, którym żyjemy - wtedy jest pięknie 😊

___
Fot.: archiwum prywatne Tygodnika Idziemy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger