wtorek, 19 czerwca 2018

Wybieramy idealne zasłony!

Kobieta chyba w pełni nie byłaby kobietą, gdyby zwyczajnie co jakiś czas czegoś nie zmieniała. U mnie przyszedł czas na zasłony 😎 Wspólnie z Alena Firany wybraliśmy zasłony do sypialni. Niestety, nie wszystko, co mi się spodobało - było trafionym wyborem... A dlaczego?


Zasłony dobrze wybrane to takie, które w stu procentach spełnią nasze oczekiwania. Są doskonałym i pięknym wykończeniem aranżacji sypialni czy salonu. Wśród tak wielkiego wyboru ciężko więc zdecydować się na konkretne zasłony, bo podoba się prawie wszystko 😉 ale zanim podejmiemy decyzję warto się zastanowić czego tak naprawdę szukamy i jaką funkcję zasłony będą pełnić:

🎀 dekoracyjną,
🎀 zaciemniającą,
🎀 zasłon panelowych?

W przypadku kiedy zależy nam przede wszystkim na ozdobieniu sypialni bądź salonu powinniśmy zdecydować się na zasłony dekoracyjne, ktore wykonane są z delikatnych i transparentych tkanin. Zdobne z drobne kwiatki podobają mi się najbardziej 😊

Jeśli szukamy zasłon zaciemniającąch, które świetnie sprawdzą się przede wszystkim w sypialni to wybieramy te, które wykonane są z grubszych materiałów. 

Na koniec zostają nam jeszcze zasłony panelowe, które idealnie sprawdza się w mieszkaniach urządzonych w nowoczesnym stylu. Będą też doskonałym wyborem do pomieszczeń biurowych.


Zanim jednak przystąpimy do zamówienia, trzeba wiedzieć jaki sposób zawieszenia będzie idealnie pasował do karniszy. Niby szczegół, ale...

Nie bez znaczenia jest też długość zasłon, ponieważ w przypadku kiedy chcemy je czesto zasłaniać i odsłaniać - lepiej aby były 1,5 cm krótsze nad podłogą, ale już kiedy zależy nam na tym, aby zasłony wyglądały ładnie - bez ciągłego zaslaniania i odsłaniania - to powinniśmy zdecydować się na dłuższe, nawet o 30 cm. Jeśli chodzi o długość zasłon to mamy tylko dwie możliwości - do podłogi albo do parapetu.         

Zasłon nie kupujemy co trzy miesiące, więc warto wybrać te, które spełniają doskonale swoją funkcję na której szczególnie nam zależy, a przy tym są przede wszystkim piękne... 

Jestem Niedoskonala, ale zasłony dobrane mam doskonale 😊

Przeczytaj również:
🎁 Jaka firana do sypialni?  
🎁 Poduszki dekoracyjne. Dlaczego warto?

___
artykuł sponsorowany 
fot.: materiały prasowe 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger