wtorek, 14 stycznia 2020

A w Nowym Roku może by tak...

... nie czekać na specjalne okazje, by sprawić komuś przyjemność prezentem? 🎁 Ile to razy mamy wręcz doskonałą okazję by powiedzieć komuś jak bardzo jest dla nas ważny, ale z jakiegoś powodu odkładamy to ciągle na później i później. Niestety, to "później" może się szybciutko zamienić na "nigdy"... bo przecież nigdy nie wiemy czy nie widzimy kogoś po raz ostatni...  


Życie jest tak cudowne, że nie można odkładać go na później! Kilka lat temu rozmawiałam z psychologiem na temat wewnętrznego dziecka. Mówiłyśmy o tym, że czasami po prostu wstydzimy się głośniej zaśmiać, ale wcale nie dla tego, że to konkretne zdarzenie nie wywołuje śmiechu, ale z obawy przed tym jak inni nas odbiorą. Tylko czy to jest nasze życie, czy kierują nim inni?

Bardzo byłam zaskoczona - pozytywnie, kiedy zobaczyłam, że są bluzy "księżniczek" i "księcia" 🎁 W końcu! Bo przecież nie można żyć w jakimś ciągłym strachu przed tym, co ktoś o nas pomyśli. Bluzy dla odważnych? Hmm... Taka bluza to doskonały prezent dla wszystkich, którzy cenią swobodę i mają dystans do siebie i świata 😎 Z pewnością nie jedną księżniczkę ucieszy taaaki prezent na urodziny w postaci bluzy!

W styczniu, w pierwszym tygodniu nowego miesiąca mam taki zwyczaj, że zapisuję w kalendarzu daty urodzin ludzi, którzy są mi bliscy.  Czasami naprawdę wystarczy tak niewiele, by zobaczyć uśmiech na twarzy tych, którzy są przy nas od lat. Bez specjalnej okazji! Albo inaczej - prezent na dowolną okazję! 🎁 Strasznie tego nie lubię, kiedy słyszę: "Czekam na właściwy moment". Super, ale co jeśli się nie doczekasz? 

Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka, później Walentynki - a może tak tym, których kochamy - zamówimy prezent personalizowany? 💖 Kochani, nie wstydźmy się bliskości, czułości i ciepła! 💖     

Zainspiruj się! 🎁

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger