poniedziałek, 20 stycznia 2020

Cudownie być kobietą...

Zawsze się uśmiecham kiedy czytam wiadomości w stylu: "Jesteś taka kobieca!". Jestem, bo akceptuję siebie taką jaką jestem - nie walczę z tym. Kocham swoją kobiecość, uwielbiam chodzić w sukienkach, szpilkach... ... a do nich potrzebuję ładnych rajstop! Wybór jest ogromny, ale trudno się nie skusić na te, które są prawdziwym hitem tego sezonu - rajstopy wzorowane, wśród których - moim numerem jeden są wzorowane w serduszka 😊 Chociaż do eleganckich stylizacji zazwyczaj wybieramy rajstopy klasyczne, to na co dzień przecież możemy trochę eksperymentować 😊 Ładnie wyglądają również rajstopy w duże grochy, a od lat wzory w kropki są też obecne na bluzkach, spodniach i sukienkach. Są modne, po prostu. I można je zakładać nie tylko na spotkanie ze znajomymi, bo sprawdzą się również do casualowych stylizacji.


Nie potrafię przejść obojętnie obok rajstop w motywy roślinne! I zawsze ciężko mi wybrać tylko jeden wzór 😊 Bogato zdobione rajstopy są raczej przeznaczone do wyważonych stylizacji - bardzo ładnie będą się prezentować w połączeniu z "małą czarną" 😊 Chociaż fajnie wyglądają też w połączeniu z szortami czy podartymi dżinsami.      

Bez wątpienia - rajstopy wzorowane podkreślają kobiecość. Są modnym i praktycznym dodatkiem. U mnie również nieodłącznym elementem codziennych stylizacji. Jednak przy wyborze odpowiednich rajstop trzeba pamiętać, że pionowe wzory optycznie wydłużają nogi, ale poziome - poszerzają sylwetkę. 

Na szczęście na dworze nie jest aż tak zimno, że doskonałym rozwiązaniem są spodnie! W chłodniejsze dni śmiało można założyć grubsze rajstopy, które wcale nie muszą być czarne czy cieliste, bo również i ich wybór jest bardzo szeroki. 

Grubsze rajstopy z powodzeniem ochronią nas przed zimnem, ale mogą stanowić również efektowne dopełnienie stylizacji. 

Zbliżają się Walentynki... 💖 A może na ten wyjątkowy wieczór wybrać rajstopy z motywem czerwonych kwiatów? Rajstopy ROSES - na wspaniały wieczór... 
   

Zamień klasyczne rajstopy na modne!

Zainspiruj się! 😊 


___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne; materiały prasowe 

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger