środa, 29 stycznia 2020

Zdjęcie na okładkę? Czemu nie?

Moi najbliżsi wiedzą, że w moim życiu są dwie "wielkie miłości": Tatry i samoloty. Po górach uwielbiam chodzić, tam naprawdę odpoczywam i czerpię pozytywną energię 🗻🌞 a samoloty - bo uwielbiam latać! I tak kilka lat temu miałam ogromną przyjemność przeprowadzić prawdziwy "wywiad w chmurach"! 😊 Chociaż od tego wywiadu minęło już kilka lat, słowa, które powiedział pilot - pamiętam do dziś: "Życzę każdemu, żeby lubił to, co robi".


I myślę, że tylko w takiej sytuacji - kiedy człowiek naprawdę lubi to, co robi - ma szansę być szczęśliwy i nie użala się nad sobą. Pamiętam doskonale kiedy zaczęłam pisać do jednego z tygodników. Po dość krótkim czasie trafiłam na okładkę - co w ogóle było dla mnie dużym zaskoczeniem 😊 Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek coś takiego będzie miało miejsce, ale stało się. I muszę przyznać, że mam kilka egzemplarzy tamtego numeru odłożonych...


Bardzo byłam zaskoczona, kiedy w Składziku Prezentów zobaczyłam, że możliwe jest stworzenie okładki z wybranym zdjęciem i to jeszcze w Wydaniu Specjalym! 😊 To niecodzienny prezent, który na pewno zaskoczy osobę, którą obdarujemy. Cenię sobie bardzo produkty wysokiej jakości i starannego wykonania, bo przecież chyba nikt z nas nie chciałby żeby ładny prezent zniszczył się w niedługim czasie. Okładka gazety z wybranym zdjęciem jest zapakowana w kartonik, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zostanie uszkodzona podczas transportu. Wydanie Specjalne gazety z wybranym zdjęciem możemy zawiesić na ścianie, ale też ustawić np. na biurku. I co jeszcze może być przydatne - nagłówki i tytuły możemy zmieniać w taki sposób jak chcemy 😊 A dzięki temu wydanie specjalne będzie jeszcze bardziej atrakcyjniejsze!


A może ktoś z Waszych najbliższych marzy, by być na okładce? Spełnij marzenie - kliknij tutaj! 📷  

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/; archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger