niedziela, 29 października 2017

Bielizna. Co o nas zdradza?

Co Twoja bielizna zdradza o Tobie?

Każda z nas jest wyjątkowa i piękna. Jeśli dodatkowo nosimy ładną bieliznę – stajemy się jeszcze bardziej pewne siebie i atrakcyjniejsze dla otoczenia, mimo, że bielizna jest widoczna tylko dla nas. Dobrze dobrana bielizna podkreśli wszystkie zalety naszej sylwetki. Kochane, pamiętajmy, że aby podobać się komuś – najpierw musimy zaakceptować siebie i podobać się same sobie. To, jaką bieliznę wybieramy nie jest przypadkowe. Mamy swoje ulubione kolory, wzory, delikatne koronki... To wszystko zdradza jakie jesteśmy – zdradza nasz charakter, osobowość, to jakie jesteśmy. Zgodzicie się? 

🌸 Biel – symbol czystości i niewinności. Delikatność. Panie, które zakładają białą bieliznę bywają nieśmiałe, ale zwykle są to tylko pozory. To niepoprawne romantyczki o ufnej naturze.

🌸 Cielisty i nude – naturalność. Cielistą bieliznę zakładają najczęściej kobiety, które są naturalne i nie mają nic do ukrycia. Kobiety, które są pozbawione sztuczności, dobrze zorganizowane, gotowe do stawienia czoła wyzwaniom. Panie w cielistej bieliźnie mają też swoje zasady, których się trzymają i przestrzegają.

🌸 Pastele to romantyczność. Otwarte i dobre kobiety stawiają na pastele. Najczęściej po taką bieliznę sięgają te panie, które wzbudzają zaufanie i wierzą w siłę szczerości – to właśnie one chętnie wybierają ciepłe kolory, które dominują w ich garderobie.

🌸 Fiolet – romantyczność i kobiecość, z nutką zmysłowości. Kobiety pełne namiętności chętnie wybierają fioletową bieliznę. To również ulubiony kolor tych pań, które mają własny gust.

🌸 Róż – kobiecość i zmysłowość. Róż to słodki kolor, dlatego jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów bielizny. Przeznaczony przede wszystkim dla romantycznej kobiety o wielkiej potrzebie miłości.

🌸 Niebieski symbolizuje równowagę. Najczęściej bieliznę w tym kolorze wybierają panie, które czują się stabilnie i wszystko mają pod kontrolą.

🌸 Zieleń – kobiety, u których przeważa zielony kolor bielizny są z reguły  spokojne i stonowane. Wielbicielki spokoju potrzebują zachęty do łóżkowych igraszek.

🌸 Czerwień – namiętność i elegancja. Kobiety, które noszą czerwoną bieliznę nie są nieśmiałe, ale zwykle wiedzą czego chcą. Są przebojowe, pewne siebie i nowoczesne. Idealny kolor dla kobiet o bardzo ognistym usposobieniu. Bielizna w tym kolorze to dobry pomysł na specjalne okazje.

🌸 Czerń – subtelny urok i zmysłowość. Po bieliznę w klasycznej czerni najczęściej sięgają silne indywidualistki, eleganckie kobiety. Kobiety, które zakładają czarną bieliznę zwykle są tajemnicze, niedostępne i wymagające.

Bielizna to najbardziej zmysłowa cześć naszej garderoby. Podczas zakupów posłuchaj własnej intuicji i wybierz taką bieliznę, która trafia w Twój gust. Komplet eleganckiej bielizny potrafi zdziałać naprawdę cuda! 😍

___
Fot.: pixabay.com/pl  

8 komentarzy:

 1. Najczęściej jest tak, że wystarczy fajna bielizna pod ubraniem i od razu mamy lepszy humor :) U siebie mam tylko czarną, bo nie mogę trafić na fajne modele w innych kolorach :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki szczegół a jednak jest w nim trochę racji. Po przejrzeniu swojej garderoby i porównaniu niektórych cech zgadzam się z tym co piszesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się 😊 u mnie też się sprawdza... 😎

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny wpis. Będę zaglądać częściej.

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie nigdy się nie zastanawiałam nad kolorem bielizny i co on może o nas mówić, ale może faktycznie rąbek prawdy w tym jest. Osobiście chwalę sobie teraz bieliznę damską https://www.etam.pl/ i jestem przekonana, że na ten moment bardziej ekskluzywnej nie znajdziecie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że każda z nas ma swoją ulubioną firmę, z której produktów jest zadowolona 😊 Bielizna to taka tajna broń, nie warto na niej oszczędzać 😉

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger