środa, 29 grudnia 2021

Dziennik Wdzięczności

Bardzo mi się spodobał Dziennik Wdzięczności, którym zachwyciłam się od pierwszej chwili po otworzeniu. W Dzienniku znajdziemy przepiękne zdjęcia kwiatów Paryża - już patrząc na zdjęcia - zaczynamy się uśmiechać i budzą się w nas dobre emocje - wdzięczność. Niestety, zdjęcia nie oddają prawdziwego piękna Dziennika, ale jest to produkt, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym - wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Jestem zauroczona! 😍

bokado.pl 


Wdzięczność jest tym najważniejszym składnikiem życia 

pełnego zadowolenia i sukcesów.

 – Jack Canfield  


bokado.pl 

Wdzięczność... czasami chyba nie potrafimy (albo nie chcemy) być wdzięczni za to, co nas spotyka. Za sytuacje (niekoniecznie dobre), w których się znajdujemy, za ludzi (trudnych, nieuczciwych) – ale z każdej porażki trzeba wyciągać wnioski. Takie „bolesne lekcje” oczywiście nie należą do najprzyjemniejszych, ale przecież w każdym dniu jest coś, za co powinniśmy być wdzięczni.  

bokado.pl 

Dziennik jest w twardej oprawie, ma 144 strony i, przeplatany jest pięknymi zdjęciami kwiatowych butików, targów kwiatowych, kwitnących drzew, publiczne ogrodów. Kwiaty są podstawowym składnikiem zmysłowego bukietu, jakim jest paryskie życie. Na trzydziestu fotografiach, które ukazują kwitnącą esencję słynnego miasta poprzez obrazy Georgianny Lane, przedstawione są przepiękne kwiaty w połączeniu z motywami botanicznymi znalezionymi w Paryżu. W centrum znajduje się wspaniały Dziennik Wdzięczności. Zawiera zestaw pełen podnoszących na duchu cytatów i zdjęć z Paryża. Zainspiruje Cię do poszukiwania radości i pokonywania przeszkód z postawą „c'est la vie”.

archiwum prywatne 

Autorka i fotografka Georgianna Lane znana jest ze swoich romantycznych, nasyconych światłem zdjęć kwiatów, ogrodów i kultowych miejsc turystycznych. Jej prace są publikowane na całym świecie w książkach, czasopismach, kalendarzach, kartach okolicznościowych i na produktach dekoracyjnych. 

archiwum prywatne 

W kolekcji autorki, z serii o Paryżu, także dostępny w sklepie Bokado 💖 album Paris in Bloom 😍

Zainspiruj się do wdzięczności... 💛


___

artykuł promocyjny 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger