wtorek, 14 grudnia 2021

Termofor z pestek wiśni

Termofory z pestek wiśni są naturalne oraz całkowicie bezpieczne. Świetnie utrzymują temperaturę, a dodatkowo mogą być stosowane na ciepło i zimno. Poduszki naturalne i termofory to nowe produkty marki Naturalna Świeca. Powstały, aby zadbać o dodatkowy komfort i poprawę jakości odpoczynku. Każda poduszka wykonana jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów. 100% bawełny z certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100 oraz wypełnienie pochodzące z polskich ekologicznych upraw. Uszyte przez mamę Oli, która jest szefową Naturalnej Świecy - dba o każdy szczegół i wysoką jakość wykończenia.

naturalnaswieca.pl 

Termofor z pestek wiśni to prosty, ale genialny produkt, który dodatkowo uspakaja i relaksuje. Ekologiczne suszone pestki wiśni i pokrowiec z certyfikowanej bawełny to surowce przyjazne zarówno środowisku, jak i użytkownikom produktu. Termofory wspaniale zadziałają przy kolkach niemowlęcych (wersja mała), bólach gardła, wzdęciach, niestrawnościach oraz bólach mięśni. W wersji schłodzonej sprawdzą się jako kompres przy siniakach, guzach, zwichnięciach oraz stłuczeniach, przy gorączce, a latem po ugryzieniu insektów. Mają więc szerokie zastosowanie, dlatego termofor może być doskonałym prezentem z okazji Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎁 

naturalnaswieca.pl 

Powłoczka termofora wykonana jest z bawełny. W celu rozgrzania termoforu należy włożyć sam wkład bez poszewki do kuchenki mikrofalowej na ok 1,5 do 2 minut przy mocy 600W. Jeśli mamy metody tradycyjne - piekarnik, umieszczamy wkład w pojemniku żaroodpornym w piecu rozgrzanym do 100 stopni Celsjusza na około 15 minut. W celu ochłodzenia termofora możemy włożyć wkład do szczelnego worka do zamrażalnika na kilka godzin.

Zainspiruj się 🎄🎁


___

artykuł promocyjny 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger