wtorek, 11 maja 2021

Depilacja IPL?

Kilka dni temu pisałam o depilacji woskiem, a dziś przyszedł czas na przypomnienie artykułu o depilacji IPL... Laser IPL, depilacja woskiem, depilacja cukrowa, maszynka czy depilator? Metod depilacji jest kilka, ale szczególnie wiosną i latem zależy nam aby depilacja była skuteczna. Wiosną zaczynamy odsłaniać ciało, więc nie chcemy widzieć na nim żadnych zbędnych włosków. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną formę depilacji – dobrze jest zapoznać się z przeciwskazaniami, szczególnie w przypadku depilacji IPL. Mimo, że jest jedną z najbardziej skutecznych – należy też do jednej z najdroższych. Pierwsze efekty zauważymy już po wykonaniu pierwszego zabiegu, jednak aby efekt utrzymał się dłużej – konieczna będzie seria zabiegów. 


pixabay.com/pl/ 

Kosztowny zabieg vs depilator 

Jeśli jednak zabieg IPL jest dla nas zbyt kosztowny – możemy zdecydować się na depilator. Jest również skuteczny w walce z niechcianym owłosieniem, ale może podrażnić skórę. Sama depilacja jest bolesna, wywołuje nieprzyjemne uczucie dyskomfortu, powoduje zaczerwienienie skóry. Plusem depilacji depilatorem jest m.in. oszczędność czasu, bo nie musimy umawiać się na wykonanie usługi w gabinecie kosmetycznym. Nawet do 5 tygodni możemy cieszyć się gładką skórą, bez wychodzenia z domu!         

Szybko, skutecznie i w domu!

Szybką i skuteczną metodą depilacji jest depilacja woskiem. Ogromnym plusem jest to, że nawet do pięciu tygodni będziemy cieszyły się gładką skórą. Jest nieco bolesna, ale jeśli wykonamy ją po ciepłej kąpieli – ból będzie mniejszy. Ten rodzaj depilacji możemy wykonać w domu, chociaż jest wiele salonów, które przeprowadzają depilację woskiem. Warto też mieć na uwadze, że nie wszystkie włoski wyrwane są z cebulkami, przez co będą odrastać nierówno.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger