sobota, 15 maja 2021

Diamentowa mozaika

Kilka tygodni temu pisałam o malowaniu po numerach. Tak mnie to malowanie wciągnęło, że mam już trzy obrazy! Malowanie po numerach to ciekawa forma spędzania wolnego czasu i odkrywania swoich talentów, ale też dobry sposób na odstresowanie po ciężkim dniu... Po malowaniu po numerach przyszedł czas na mozaikę diamentową, która okazała się również ciekawym zajęciem 😊 A efekt? Niesamowity!

archiwum prywatne 

Diamentowa mozaika to nowy kierunek w rękodziele artystycznym. Często jest nazywana też haftem diamentowym. Piękne obrazy trójwymiarowe mogą stać się nie tylko przepiękną dekoracją domu, ale też doskonałym prezentem. Do wyboru jest wiele różnych obrazów, a wśród nich m.m.in. kompozycje kwiatowe, które z pewnością kojarzą się z domem rodzinnym, czy obrazy przedstawiające zwierzęta 🐱🐈🐶🐺

archiwum prywatne 

Mozaika diamentowa to nic innego jak układanie kryształków przy pomocy specjalnego aplikatora na płótno z warstwą klejącą. Schemat dołączony do zestawu pomaga zrozumieć w jakim miejscu powinien się znaleźć każdy z kryształków, chociaż rzeczywiście na początku może to trochę przerażać 😎 Dzięki specjalnemu pojemniczkowi na kryształki sam proces ich nakładania staje się łatwiejszy i szybszy.  

archiwum prywatne 

U mnie na pierwszy ogień mozaiki diamentowej poszły oczywiście góry 💖

archiwum prywatne 

Zainspiruj się

___
artykuł sponsorowany 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger