piątek, 27 lipca 2018

Bikini? Jestem na tak! A Ty?

Prawie w każdą podróż, w którą się wybieramy – możemy spakować ulubione bikini. Nie ma reguły czy jedziemy na weekend na Mazury, czy na spotkanie ze znajomymi czy przyjaciółmi do SPA. Ciągle podkreślam, że piękno jest w nas, dlatego nie bójmy się być prawdziwymi kobietami – z naszymi niedoskonałościami też jesteśmy piękne! Nie musimy zakładać sukni wieczorowych, by poczuć się bardziej kobiece!


Każda z nas ma swoje własne kryteria, którymi się kieruje przy wyborze bikini, w którym zaprezentuje się na plaży czy na basenie. Mimo ogromnego wyboru warto jednak trzymać się zasady, aby wybrać taki model, który będzie też odpowiedni do naszego wieku – by przypadkiem nie osiągnąć przeciwnego efektu do tego, który chciałyśmy osiągnąć. Odpowiednio dobrane bikini podkreśli naszą figurę i z pewnością doda pewności siebie. Stawiajmy na odważne modele, ale z umiarem 😊

Nie wstydzimy się założyć bikini nawet jeśli zimą nie ćwiczymy. Każdy, kto mnie zna wie, że żyję dzięki słodyczom 😊 a jednak chętnie wybieram bikini. To też oczywiście kwestia tego w czym się lepiej czujemy, ale warto pamiętać, że to nie kilogramy świadczą o naszej kobiecości i pięknie, chociaż bikini jest bardzo kobiece. Odważmy się na odważny krok w jego wyborze!

A na chłodniejsze wieczory, spacery brzegiem morza, czy spacery Krupówkami – nie zapomnijmy wziąć lekkiej, eleganckiej bluzki bądź dżinsowej kurtki). Na kurtki damskie i kurtki damskie zimowe przyjdzie jeszcze czas, ale nie rezygnujmy ze spacerów tylko dlatego, że na dworze robi się nieco chłodniej... Kurteczki dżinsowe, zwłaszcza eleganckie modele przypominają fasonem klasyczne marynarki. Dżinsowe kurtki damskie cieszą się wśród pań ogromną popularnością. I wcale nie muszą mieć niebieskiego koloru  Możemy śmiało wybierać między białymi, granatowymi i czarnymi modelami.

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger