niedziela, 29 lipca 2018

Maseczka z winogron i ...?

Maseczka z winogron ma wiele zalet – jest skuteczna także w walce z drobnymi niedoskonałościami skóry, ponieważ ma działanie rozjaśniające. Winogrona zawierają także duże ilości aminokwasów, które mają wpływ na proces odbudowy komórek skóry.  Ponadto, winogrona regulują wydzielanie sebum. Plusem jest także to, że maseczka nadaje się do każdego rodzaju skóry. Jeśli będziemy stosowały maseczkę z winogron – w niedługim czasie na pewno zobaczymy efekt w postaci odmłodzonej skóry twarzy.🍇🍇🍇 Maseczka z winogron i jabłka 🍎🍎🍎

Łatwa w przygotowaniu, ponieważ potrzebujemy tylko kilka winogron i kilka cząstek jabłka. Gnieciemy je na gładką masę, dokładnie mieszamy i rozcieramy maseczkę na skórze. Spłukujemy dokładnie, po 30 minutach. Jeśli maseczkę będziemy stosować regularnie – zauważamy poprawę - skóra będzie rozjaśniona.   

🍇🍇🍇 Maseczka z winogron i kiwi 🍏🍏🍏

Tak jak w przypadku maseczki z jabłkiem, tak i teraz – potrzebujemy kilka winogron i równą część kiwi. Gnieciemy je na gładką pastę. Możemy dodać troszkę jogurtu. Maseczkę nakładamy na czystą twarz, pozostawiamy na 20 minut. Spłukujemy ciepłą wodą. Efekt? Świeża i promienna skóra.

🍇🍇🍇 Maseczka z winogron i truskawek 🍓🍓🍓

Truskawki kroimy na mniejsze kawałeczki, dodajemy kilka winogron i gnieciemy na jednolitą papkę. Jeśli chcemy – możemy dodać troszkę miodu. Maseczkę pozostawiamy na twarzy na 20 minut, i tak jak w przypadku wcześniejszych – spłukujemy ciepłą wodą. Skóra będzie rozjaśniona i promienna.

___
Źródło: magazynfamilia.pl 
Fot.: pixabay.com/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger