czwartek, 7 marca 2019

Dzień Kobiet. Inspiracje prezentowe

Dzień Kobiet przypada w dniu 8 marca, ale czy tylko jeden dzień w roku powinnyśmy świętować? Te z Was, które mnie znają, wiedzą jaka jest moja odpowiedź 😊 Oczywiście, że nie tylko dziś świętujemy, ale każdego dnia dla nas powinien być Dzień Kobiet. W końcu czym różni się 8 marca od np. 16 czerwca?


W moim domu rodzinnym Dzień Kobiet zaczyna się troszkę przed 8 marca i trwa, trwa... I wszyszło na to, że dzisiejszy wpis będzie bardziej osobisty... 😊 Która z nas nie lubi dostawać czekoladek i kwiatów? Ah! Jakie to przyjemne, kiedy ktoś bliski w ogóle obdarowuje nas prezentami - zwłaszcza bez okazji. Chociaż i prezenty nie są tak ważne jak obecność, czas, wsparcie... 💕

I tak myślę, że wbrew pozorom o prezent, który sprawi przyjemność większości kobiet - nie jest tak trudno 😊 Na pierwszy rzut idzie oczywiście torebka, sukienka i perfumy. I oczywiście bielizna! Z pewnością ładna torebka, którą będziemy nosiły do pracy albo zabierały w podróż, by mieć przy sobie np. tablet - będzie doskonałym i praktycznym prezentem, w dodatku ładnie wykonanym. Nie zapominajmy też o ślicznych torebkach wieczorowych, które będą uzupełnieniem stylizacji. Do torebki możemy dodać ładny portfel czy wizytownik, który pomoże w organizacji wizytówek, jeśli często bierzemy udział w różnych konferencjach czy spotkaniach.

Sukienka, zwłaszcza taka, o której marzyłyśmy od dawna to prezent, który bez wątpienia zachwyci. Powoli zbliża się lato, na stronach internetowych i wystawach sklepowych wciąż widać nowe wzory, fasony... Sukienka jest przecież tak kobieca!

Jednym z prezentów, które sama Kubie dostawać są perfumy. Szczególnie francuskie lane, które - mam wrażenie - zostały stworzone specjalnie dla mnie 😊

Każda z nas ma z pewnością swoją listę np. Trzech prezentów, które ucieszylyby ją najbardziej, ale bez względu na to, czy marzenie się spełni czy nie - doceniajmy drobne gesty miłości i życzliwości. I nie czekajmy na odpowiedni moment - dziś jest najlepszy czas by wyrazić naszą wdzięczność i miłość. 

Wszystkim Kobietom życzę, by były dumne ze swojej kobiecości! 🌷
Wszystkiego najlepszego ! 🌹🌻🌷

Przeczytaj również: 
🌷 Wizytownik. Prezent idealny dla...?
🌷 Torebka marzeń!
🌷 W co się ubrać na galę, rozdanie nagród?  

___
artykuł sponsorowany 
fot.: pixabay.com/pl/ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger