poniedziałek, 4 marca 2019

Znajdź idealną torebkę w Bellugio!

Oprócz tego, że jestem dziennikarką i biorę udział w różnych wydarzeniach - nie tylko sportowych jako manager, ale również w różnych galach i uroczystościach - torebek mam prawie tyle samo co butów 😉 Czy rzeczywiście wybór torebki do sukni wieczorowej jest tak istotny?   
Wybór torebki wydaje się łatwy, ale do czasu kiedy nie musimy jej wybrać na konkretne wydarzenie. Każda z nas co jakiś czas staje przed tym wyzwaniem i lepiej lub gorzej sobie wtedy radzimy. Dobrze więc poznać kilka ogólnych zasad, które przydadzą się w sklepie. 

Po pierwsze określamy na jaką okazję szukamy torebki. W przypadku oficjalnych spotkań czy wieczornych wyjść króluje zasada, że im późniejsza pora tym torebka mniejsza.

Chyba każda z nas zna też koleją zasadę dotyczącą oficjalnych czy wieczorowych spotkań. W przypadku kiedy mamy na sobie długą sukienkę, wieczorową – unikamy torebki, która będzie zwieszać z ramion, bo popsuje efekt, a przecież na tym nam nie zależy. Na tego rodzaju spotkaniach sprawdza się idealnie torebki z cekinami, koralikowe i lakierowane.

Kolejną zasadą, jest wybór torebki do koloru stroju i stylu. Kolor torebki nie musi być idealny jak kolor butów, ale może ona odegrać rolę pięknego akcentu. Czarna torebka oczywiście pasuje do większości stylizacji i kreacji, bez względu na okoliczności, ale tam gdzie możemy – zaszalejmy z wyborem torebki, która nie tylko nas zachwyci.

Pamiętajmy również o tym, że w przypadku spotkań oficjalnych obowiązuje zasada odpowiedniego ubioru. Długie sukienki to oczywiście świetny wybór, ale spódnice powinny mieć odpowiednią długość, nie mogą być zbyt krótkie – mimo, że właśnie takie możemy zakładać na co dzień. Odpowiednia długość sukienki, sukienki maxi w przypadku spotkań oficjalnych to tuż przed/za kolano.

I na koniec pamiętajmy, że im drobniejsze jesteśmy – powinniśmy decydować się raczej na torebki mniejsze rozmiarowo i mniej zdobne. Na torebki większe i bardziej bogato zdobione mogą pozwolić sobie panie wyższe.   

Cały czas szukasz torebki? Zainspiruj się

Przeczytaj również: 
🌷 Torebka marzeń!
🌷 Dlaczego warto o siebie dbać?   
🌷 Prawdziwa ja czy metka znanej firmy?

___
artykuł sponsorowany 
fot.: materiały prasowe 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger