czwartek, 14 marca 2019

Pomagamy jak umiemy. Trzecia edycja!

Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą 😊 Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.Pracownicy Rossmann ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL. – zostaną naliczone punkty i odłożona „cegiełka” dla wspieranej organizacji.

Już 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy zostanie udostępniona lista wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty.

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Dzięki pracownikom Rossmann - bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają w ubiegłym roku zostało przekazane wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom. W tym roku także celem jest 5 mln zł. Jest nadzieja, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji.

31 października zakończy się gromadzenie punktów. Wtedy zostanie też policzone na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję - tym większą darowiznę ona otrzyma. Do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty.

___
Źródło: artykuł sponsorowany 
Fot.: materiały prasowe 

2 komentarze:

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger