środa, 13 marca 2019

Torebki wieczorowe. Jak wybrać odpowiednią?

Torebka wieczorowa, która podoba mi się szczególnie to ta z kwiatami 3D z zapięciem i kryształkami to torebka wymarzona na wieczorne wyjście. Jaka powinna być torebka wieczorowa? W ogromnym skrócie: niewielka, szykowna i piękna - taka jest idealna torebka wieczorowa, która zmieści zarówno portfel jak i szminkę. Jakie jeszcze funkcje powinna spełniać? 


Zależy w jakim wydarzeniu będziemy uczestniczyły, ale podczas oficjalnych okazji obowiązują podstawowe zasady: podobny styl torebki do kreacji. Oczywiście, że wśród wielu różnorodnych fasonów, kolorów, zdobień i materiałów, z których wykonywane są wieczorowe torebki nie jest łatwo wybrać - mała, klasyczna torebka zdobiona kryształkami sprawdzi się doskonale podczas balu i eleganckich przyjęć. Jeśli jednak spotkanie, w którym bierzemy udział jest mniej oficjalne - możemy pozwolić sobie na nieco większą torebkę. I warto też pamiętać o ogólnej zasadzie: ozdobna torebka - sukienka prosta, neutralna torebka - bogata sukienka. Całość stylizacji będzie spójną jeśli np.: zdecydujemy się  na torebkę biała, torebkę z szydelkowaną koronką, która będzie dobrana zarówno do koloru płaszcza jak i butów.

Matowa czy błyszcząca? 

Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw poznać charakter imprezy. Na spotkanie biznesowe wybieramy torebki matowe. Połysk zostawiamy na przykład na randki i bardziej eleganckie spotkania. Oczywiście torebki powinny pasować do stroju. Pięknym dopełnieniem całej stylizacji na formalne wyjście będą czarne szpilki i czarna torebka. Czarne szpilki można zamienić również na czerwone, które także będą pięknie wyglądać.

Torebka i figura

Jeśli mamy duży biust - unikamy noszenia torebki pod pachą. Lepszym rozwiązaniem będzie torebka na długim pasku, bądź kopertówka trzymana w ręce. Duże torebki nie są odpowiednie do wieczorowych kreacji. Im późniejsza pora - tym torebka powinna być mniejsza. 

Dobrze dobrana torebka, np.: luksusowa torebka wieczorowa z motywem roślinnym, która bardzo mi się podoba, wpływa na lepszy nastrój, podkreśla nasze najlepsze cechy i sprawia, że czujemy się wyjątkowo, dlatego wybór odpowiedniej torebki jest tak ważny. Pamiętajmy, że to dodatki "robią" całą stylizację 😊 

W moim zawodzie nigdy nie wiem czy nie będę potrzebowała ładnej wieczorowej torebki, bo z dnia na dzień może się okazać, że będę brać udział w ważnym spotkaniu. Czarna torebka pasuje do wszystkiego, więc warto ją mieć.

Zainspiruj się, kliknij i znajdź swoją piękną wieczorową torebkę już dziś! 😊

Przeczytaj również: 
🌷 W czym do ślubu cywilnego?
🌷 Serce czy rozum?
🌷 Dbaj o tych, których kochasz! 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger