czwartek, 21 marca 2019

Kocham to, co robię!

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w Gali w Domu Dziennikarza Polskiego. Chociaż to już 26 edycja - po raz pierwszy uczestniczyłam w wydarzeniu. Niesamowite dawki energii - ze spotkań z zasłużonymi dziennikarzami, inspirujące rozmowy, które zachęcają do doskonalenia swojego dziennikarskiego warsztatu... Dobrze było tam być!


Dziennikarstwo to nie zawód, to styl życia 😊 Wczoraj właściwie po raz kolejny zdałam sobie sprawę ile wspaniałych ludzi poznałam dzięki temu jaki zawód wykonuję. Życie jest pełne niespodzianek! Mimo, że bardzo często moja praca jest nieprzewidywalna, godziny wywiadów są - w przypadku sportowców - uzależnione od ich planu dnia (treningi, sparingi) - kocham to, co robię. Miałam przyjemność poznać ludzi, których jeszcze kilka lat oglądałam w telewizji. I bardzo często od tych pierwszych spotkań na wywiad - zaczynają się świetne znajomości, które trwają latami. Tak było w przypadku chociażby Svena Hannawalda, który jest dla mnie inspiracją i motywacja by stawać się jeszcze bardziej lepszą wersją siebie.


Miałam ogromną przyjemność przeprowadzać wywiad w chmurach! Miałam okazję poznać wspaniałych artystów, aktorów, księży - Ks. Jana Kaczkowskiego, o którym niejednokrotnie mówiłam w wywiadzie dla TV Republika, TVP Lublin i TVP 1.


Życzę każdemu, aby robił to, co kocha - wtedy jest pięknie! 😊

Dziękuję moim Partnerom: 

🌷 Lejdi
🌷 Saway 


🌻 🌹 🌻

🌹 Sukienkę można zamówić tutaj.
🌹 Torebkę można zamówić tutaj

🌹 Bransoletkę...
można zamówić tutaj.
🌹 Muszkieterki... 
można zamówić tutaj.   

Przeczytaj również: 
🌷 Sven Hannawald: Nie czuję się jak gwiazda!  
🌷 Ks. Jan Kaczkowski: Nie umiem być inny!
🌷 Stoże wartości. 

___
artykuł sponsorowany 
fot.: archiwum prywatne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Niedoskonala-ja.pl , Blogger